סדנאות והרצאות בנושא הורות

בהרצאותיי ובסדנאות להורים אותם אני מעבירה לקבוצות פרטיות או למוסדות ,אני מעבירה תכנים מעולם ההורות עמם הורים מתמודדים ביחסים עם ילדיהם.

כיום התופעה בו הורים "לומדים" כיצד לשפר את הורותם הינה תופעה נפוצה לאור העובדה שבעידן של היום התפקיד ההורי הינו מורכב יותר וטומן בחובו תחושות חזקות של בלבול וחוסר אונים.

ההרצאות והסדנאות אותם אני מעבירה הינם בנושאים של: גבולות וחוקים במשפחה, פחדים של ילדים, יחסים בין אחים, זמן איכות עם ילדים, שליטה על כעסים, שלבי התפתחות של ילדים, עצמאות מול פינוק, חשיבות היררכיה המשפחתית, חיזוק תחושת ההשתייכות של ילדים במשפחה ,תקשורת עם ילדים ובמשפחה, יצירת זמן איכות עם ילדים, העברה בין דורית ביחסים וזוגיות מול הורות.

השתתפות בהרצאה או בסדנא יש לה ערך מוסף בכך שההורים אשר משתתפים בקבוצה יכולים לחלוק את החוויה המשותפת של גדילת ילדים יחד עם הורים אחרים, ליצור רשת חברתית,לקבל עצות מהורים אחרים ולהרחיב את ההסתכלות על התחומים השונים עמם הם מתמודדים.

לקבוצה יש אנרגיה חזקה, יכולת להניע שינויים ולהוות מנוף לשינוי וצמיחה.

הורות מאופיינת כיום מצד אחד באהבה גדולה ותחושת אחריות רבה כלפי ילדנו מצד שני מאופיינת לא אחת בתחושת אשמה,בלבול ותסכול. בקבלת הדרכה הורית הן ברמה הפרטנית והן הקבוצתית, ההורים עוברים תהליך בו הם מקבלים כלים, ידע בהתמודדות עם הורותם ועוברים תהליך של חיזוק הביטחון שלהם.

דף הבית | טיפול אישי | טיפול זוגי | טיפול משפחתי | צרו קשר
עדה אביעד, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת © 2010-2012 כל הזכויות שמורות

בניית אתר: ePlace