מכתבי תודה ממטופלים

"הטיפול אצל עדה גרם לי לקבל את עצמי ולהיות הרבה יותר שלמה עם עצמי ,גרם לי להבין שבעיות של אחרים אינן בעיות שלי,גרם לי פחות ופחות להיות תלויה באישורים חברתיים וסביבתיים. הטיפול אמל עדה חיזק אותי וגרם לי להאמין הרבה יותר בעצמי ולפעול על פי הרצונות שלי ועל פי רצונותיהם של אחרים, רק בשביל לרצותם. הטיפול גרם לי להקשיב לעצמי ולשים את עצמי בקדמת הבמה ולא מאחורי הקלעים".
.שלך מעיין

"אני מודה לך מאד על הכל, את לימדת אותי דברים מאד חשובים בעיקר על עצמי ועל הקשר שלי עם אמא שלי ועוד. דברים שבאמת הארת בי ואני חווה את הטיפול אצלך כטיפול מוצלח ועוזר,אני מרגישה שעברתי שינוי ,שינוי שאני יכולה להגדיר כ"עובר" (עיברת אותי) . עובר בחודש שלישי שיש לו עוד דרך להתפתח ומה שאני שואפת שהוא יתפרץ החוצה ולא יהיה רק טמון בפנים ותיוולד מורן חדשה. "
באהבה,מורן.

"רציתי להביע כמה מילים מהלב ...על התרומה העצומה שלך-בהתרת הפלונטרים של חיי. תודה ,שהית שם והתמודדת אתי ובשבילי ,תמיד בגובה העיניים ובצורה מושכלת וחכמה. תודה שעזרת לי מאד להפוך את חיי, לאמיתיים ופשוטים יותר. תודה,שעזרת לי לשמור על המשפחה שבניתי ,שהיא הדבר המשמעותי והחשוב בחיי. אוהבת ומעריכה אותך מאד,מאד."
שלך אורלי.

" הגענו אלייך לאחר משבר עמוק ביחסים הזוגיים שלנו, היינו על סף פרידה ,השיחות עמך עזרו לנו לשקם את הקשר הזוגי. בשיחות עמנו גילית רגישות ,מקצועיות וסבלנות רבה כלפינו. כם שכבר הרמנו ידיים ,לא וויתרת עלינו ,נטעת בנו תקווה כי אנחנו יוכלים להתגבר על הכעסים ועל המריבות. עזרת לנו להבין אחד את השני טוב יותר ולהבין מדוע נקלענו למשבר. אצלך רכשנו כלים כיצד להתמודד עם מצבים קשים וכיצד לשפר את התקשורת בינינו. אין לנו ספק כי ללא הטיפול אצלך, היום היינו גרושים ומשפחתנו היתה מתפרקת".
תודה לך על הכול מירב ואבי. .

דף הבית | טיפול אישי | טיפול זוגי | טיפול משפחתי | צרו קשר
עדה אביעד, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת © 2010-2012 כל הזכויות שמורות

בניית אתר: ePlace